Сайт за управление на Сгради (етажна собственост)

НЕАКТИВНА Публикувана:28.04.2026
Прегледи: 4

Цена 1,000 EUR

Продава се разработена онлайн платформа за управление на сгради и етажна собственост – подходяща за професионални домоуправители, фирми за управление на имоти или предприемач, който иска да развие SaaS услуга с абонаментен модел.

Платформата е насочена към дигитализиране на ежедневната работа по управление на входове и жилищни сгради – организация на обекти, собственици/обитатели, такси, задължения, плащания, съобщения, справки и по-лесна комуникация между домоуправител и живущи.

Проектът има ясен пазарен потенциал, защото все повече домоуправители и фирми търсят начин да заменят таблици, тефтери и ръчна комуникация с по-модерно онлайн решение. Сайтът може да се развие като платена платформа с месечен или годишен абонамент за входове, сгради или професионални домоуправители.

Подходящ е за купувач, който иска готова основа за бизнес в нишата „управление на етажна собственост“, с възможност за надграждане, маркетинг и предлагане към реални клиенти. При сериозен интерес може да се направи демонстрация на платформата и да се обсъдят детайли.

Допълнителна информация

Брой служители: 0 Година на основаване: 20.04.2022 Уебсайт: vhod.eu/ Име на компания: vhod.eu

За контакт


EMAIL
0886977211
Съобщение

Новини

Проф. д.ик.н. Петър...

на 30.05.2019

По време на днешното 38-мо редовно общо събрание на...

Ръстът в цените на...

на 19.04.2019

Наблюдава се лек спад в обема на сделките в сектора на...

Българинът трябва да се...

на 18.04.2019

Един от най-успешните мениджъри в световен мащаб –...

Клиентите на ИПС 7 за...

на 30.01.2019

В последните години монтирането на проследяващи...

"Идео Груп" за...

на 17.01.2019

През последните години все по-популярни, особено сред...

Ирина Белчева- една от...

на 14.01.2019

Мисис България, Бизнес Дама, Енергиен експерт, Инженер,...

KPD.BG- бизнес порталът за...

на 10.01.2019

Хиляди обяви и десетки нови потребители всеки ден....

"ИПС 7"- спокойствие и...

на 04.01.2019

Празниците минаха, а с това интереса към предлаганите...

Виж всички