KPD.bg

KPD.bg

Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Търсене:

Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Инвестиция в уеб сайт за недвижими имоти  (Прочетена 1252 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kinggod
Newbie
*

Публикации: 5

Профил WWW Ел. поща
« -: Август 21, 2018, 10:18:59 »

Добър ден! С мои приятели ни хрумна да правим сайт за недвижими имоти и да вложим в него. Целта ни е да го популяризираме възможно най-много, за да го знаем всеки потребител. Намерили сме и екип, който ще ни помага за някои неща. Възникнаха няколко въпроса, които ни интересуват:
1.   Как е по-добре  - да купим нов домейн или стар. Разгледах доста и много хора ми казаха да закупя стар, защото по-бързо ще може да се класира в търсещите машини. Ако това е вярно, от къде мога да го взема и какви пари горе-долу ще струва?
2.   Интересува ме линк билдинг за сайта. Може ли да ми препоръчате фирма, която се занимава с това и колко време трябва да инвестирам, за да има ефект. Някой може ли да ме посъветва как точно трябва да се процедира.
3.   В Интернет четох и за така наречените сателитни мрежи. Актуално ли е все още това, защото видях, че повечето имат различно мнение по въпроса. Аз лично бих рискувал, за да видя какъв ефект ще мога да постигна. Отново трябва да питам как точно да я направя – с чисто нови домейни или със стари.
Информирай модератор   Активен

Взимайте пари назаем само от песимисти. Те си знаят предварително, че няма да им бъдат върнати. http://finance5.bg
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: